
| Пілот | Дата | |
|---|---|---|
| 1 |
UnstoppableJuice (A+ S)
UnstoppableJuice |
22.06.2026, 15:43 |
| 2 |
Broker (B A)
OG-Broker |
22.06.2026, 15:55 |
| 3 |
Maverick 👀🍺 (B S)
Bulletsupamida |
22.06.2026, 16:04 |
| 4 |
Diguard (B S)
Diguard_Gaming |
22.06.2026, 16:27 |
| 5 |
Sergey12v (B S)
Sergey12v |
22.06.2026, 16:47 |
| 6 |
Rico_AsSante (D S)
Rico_AsSante |
22.06.2026, 17:05 |
| 7 |
Shinobi_RSG (B A)
ded_andrey13 |
22.06.2026, 17:06 |
| 8 |
Vladyslav ()
tymm_vlad |
22.06.2026, 17:07 |
| 9 |
Spanique ()
Spaniq |
22.06.2026, 17:09 |
| 10 |
Rainger 1747 (B S)
Rainger1747 |
22.06.2026, 17:14 |
| 11 |
V.Pitenko (B S)
V_Pitenko |
22.06.2026, 17:17 |
| 12 |
Chybaka (B S)
danger-fingers52 |
22.06.2026, 17:35 |
| 13 |
Roach (D S)
GennadychRoach |
22.06.2026, 17:35 |
| 14 |
Тоня (B S)
tonya_madness |
22.06.2026, 17:42 |
| 15 |
illya (C S)
ov_bender |
22.06.2026, 17:49 |
| 16 |
Маршрутчик (B S)
MasterYada |
22.06.2026, 18:27 |
| 17 |
VITOS_GT (C S)
IguanaML |
22.06.2026, 19:51 |
Цей чемпіонат є своєрідним продовженням і водночас спіноффом турніру BMW Addicted.
Саме цей присвячено(як видно з назви) лише одному авто. Чому? Бо це найшвидша М в грі і при цьому найскладніша в керуванні.
Якщо перший турнір мав мету познайомити вас з німецькою думкою інженерії серії BMW M, то цей змусить вас навчитися правильно керувати авто.
М4 має турбонаддув, котрий пришвидшує вас не треку і не пробачає бездумно натиснутого газу в підлогу. Також специфічний диференціал, що блокується як на гальмуванні, так і на розгоні. Це авто робилося для комфортної їзди щодня по вулицям міста і на якому при бажанні ви могли виїхати на трек і показати на що ви здатні, але зважаючи на те, що це не трекове авто, підвіска налаштована таким чином, щоб вам було комфортно пересуватися саме по місту. Це в свою чергу накладає відбиток на стилі керуванні на треку, бо авто не пробачає зайвих і різких рухів кермом, так само як і педалями. Охайність і вивереність, ось що від вас очікує авто для досягнення найкращого часу на колі. Дрифт-те, що постійно хоче робити ця M4, навіть коли ВИ цього не хочете. Тому опануйте цього звіра і зробіть так, щоб ВІН слухався вас, а не навпаки. Випробовування буде не для слабких духом!
Отже, РЕГЛАМЕНТ в нас такий:
Перша гонка(20 хв) виступає у ролі КВАЛІФІКАЦІЇ для другого заїзду. Розстановка учасників на вибір організатора. Старт з місця, з фальстартом.
Друга гонка(40 хв). Учасники стартують з ходу, на тих позиціях на котрих закінчили попередню гонку.
Виняток: людина що поставила кращий час кола в першому заїзді має обрати стандартний +1 бал або +1 позицію на старті другої гонки. Таким чином, якщо пілот приїхав сьомим у першій гонці але забрав найкраще коло гонки, то другий заїзд він може почати не з сьомої позиції, а з шостої(за бажанням).
BoP: on
ABS: on
Штраф за зрізання: weak
Пошкодження авто: weak
Усе інше: off
Випадки аварій(за наяви скарги) будуть розглядатися публічно у гілці турніру в ТГ, де шляхом голосування буде визначено винуватців з подальшими штрафами. Чиста їзда-попри все!
Відос для натхнення